Hizmetlerimiz

Bize ulaşın :
İstanbul 02165664363  -  05335665006
Antalya  0
242 205 44 70

 

Telefon Santralleri ve Güvenlik Sistemleri Teknik Servisi

Karel Telefon Santralı Satış ve Teknik Servisi
      IP Pbx Telefon Sistemleri Satış ve Teknik Servisi
Multitek Santral Sistemleri Satış ve Servisi
      Fortel Santral Sistemleri (IP ve Analog Santrallar)
Karel Santral Teknik Servisi  - Karel Servis

          Telefon santral sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, network altyapı kurulumu ve düzenlemeleri, rack kabinler, ses kayıt sistemleri, fct gsm terminalleri.

IP Pbx santrallar, voip ses hizmetleri, 0850 li numara tahsisi, şubeler ile ücetsiz görüşme, sanal santral, bulut santral, robot operatör ve ses kayıt sistemleri.

Teknik Servis:
Yerinde servis hizmetleri ; işletmelerin taleplerine göre arızaların giderilmesi ya da ilave birtakım çalışmaların yapılmasıdır. Bu süreç, işletme yetkililerinin servisimize ulaşmasından sonra, arızanın  ya da yapılacak ilave çalışmanın durumuna göre belirlenecek bir zamanda işletilir. Teknik servis personelimiz talebe cevap vermek amacıyla işletmeye belirlenen sürede yerinde teknik destek vermek için ulaşır.

Karel Servis - Ataşehir Karel Servisi - Bostancı Karel Servisi - Kozyatağı Karel Servisi - Göztepe Karel Servisi - Karel Santral Servisi - Maltepe Karel ServisiKarel Telefon Santralleri - Karel Antalya - Antalya Karel Servisi - Muratpaşa Karel Servis - Karel Santral Fiyat - Multitek Antalya - Fortel Servis Antalya - IP Santral Antalya - Antalya IP Santral Fiyatları - Antalya Santralci - Karel Ataşehir Servisi