DAHUA PFS3006-4ET-60-V2 4 PORT POE 10/100 60W SWITCH
KdvDahil
başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
b2_19449
Barkod Kodu
Fiyat
Toplu Satın Al
Değerli Müşterimiz ;
Koli  Bazlı ve Toptan Olarak Almak İstediğiniz Ürünlere Bu Ekrandan Özel Teklif Alabilirsiniz.
Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda Satın Alma Uzmanlarımız Size Özel Fiyat Teklifi Verecektir.
Ürünü Paylaş :
Aynı GünKargo
ÜcretsizKargo
DAHUA PFS3006-4ET-60 4 PORT 4 PORT POE 60W SWITCH
Port Sayısı 4 Port
Veri Transfer Hızı 10/100
SFP Port Yok
Yönetim Yönetilemez
Rackmount Yok
Uplink Port 2 PORT UPLINK
PFS3006-4ET-60 4 PoE Bağlantı Noktalı 6 Bağlantı Noktalı 10/100Mbps Yönetilmeyen Masaüstü Anahtarı
Aşağıdaki parametreler ve veri sayfaları yalnızca V2.0'a (sürüm 2.0) uygulanabilir.
Katman iki ticari anahtar
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab ve IEEE802.3x standartlarını destekler
MDI/MDIX kendi kendine uyarlama
Port 1, Hi-PoE 60W güç kaynağını destekler
250 m PoE güç kaynağı
Duvara montaj ve mekanik hırsızlığa karşı koruma
53V DC güç kaynağı
PoE izleme sistemini destekler
Donanım
Ethernet Bağlantı Noktası
4
Optik Bağlantı Noktası
0
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
100 Mb/sn
Kartvizit Yuvası Sayısı
Bağlantı Noktası 1–4: 4 × RJ-45 10/100 M (PoE)
Bağlantı Noktası 5–6: 2 × RJ-45 10/100 M (yukarı bağlantı)
Güç kaynağı
53V DC
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ila +55 °C (+14°F ila +131°F)
Çalışma Nemi
%5–95
Depolama sıcaklığı
–20 °C ila +70 °C (–4°F ila +158°F)
Depolama Nemi
%5–95
Güç tüketimi
Rölanti: 1,5 W
Tam yük: 60 W
Verim
Anahtarlama Kapasitesi
1,80 Gb/sn
Paket Yönlendirme Hızı
0.89 Mp/sn
Paket Tampon Boyutu
1 Mbit
MAC Tablo Boyutu
2K
İletişim Standardı
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
PoE
PoE Standardı
IEEE802.3af/IEEE802.3at/Hi-PoE
PoE Gücü
60W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
Evet
PoE Pin Ataması
PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzak Mesafe Modu
250 m @10 Mb/sn
Genel
ESD
Hava tahliyesi: 8kV
Temas tahliyesi: 6kV
yıldırım geçirmez
Ortak mod: 2kV
Diferansiyel mod: 1kV
Net ağırlığı
0,3 kg (0,66 lb)
Brüt ağırlık
0,9 kg (1,98 lb)
Ürün Boyutları
130 mm × 85 mm × 26 mm (5,12" × 3,35" × 1,02")
Ambalaj Boyutları
267 mm × 239 mm × 77 mm (10,51" × 9,41" × 3,03")
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
DAHUA PFS3006-4ET-60-V2 4 PORT POE 10/100 60W SWITCH Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4 port PoE switch fiyatlarını inceleyin. 60 W toplam PoE gücü, unmanaged kolay kurulum ve uygun fiyat seçenekleriyle ağınızı güçlendirin! b2_19449