DAHUA PFS3006-4ET-36 4 PORT POE 10/100 2FE UPLINK 36W YONETILEMEZ SWITCH
KdvDahil
başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
b2_19479
Barkod Kodu
Fiyat
Toplu Satın Al
Değerli Müşterimiz ;
Koli  Bazlı ve Toptan Olarak Almak İstediğiniz Ürünlere Bu Ekrandan Özel Teklif Alabilirsiniz.
Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda Satın Alma Uzmanlarımız Size Özel Fiyat Teklifi Verecektir.
Ürünü Paylaş :
Aynı GünKargo
ÜcretsizKargo
Port Sayısı 4 Port
Veri Transfer Hızı 10/100
SFP Port Yok
Yönetim Yönetilemez
Rackmount Yok
Uplink Port 2 PORT UPLINK
PFS3006-4ET-36 4 Bağlantı Noktalı PoE ile 6 Bağlantı Noktalı Hızlı Ethernet Anahtarı
802.3af ve 802.3at standartlarını destekler
Çalışma Sıcaklığı: -10°C ila +55°C
250 m uzun mesafe PoE iletimini destekler
PoE bekçi köpeğini destekleyin
Donanım
Veri İletim Portu
10/100 Mbps Base-TX ile 4 PoE bağlantı noktası
10/100 Mbps Base-TX ile 2 yukarı bağlantı bağlantı noktası
Güç kaynağı
AC100–AC240V
Çalışma sıcaklığı
-10°C ila +55°C (-14°F–131°F)
Çalışma Nemi
%10–%90
Güç tüketimi
Rölanti: 0,5 W
Tam yük: 36 W
PoE
PoE Bütçesi
Port1-4 ≤30W, tüm PoE bütçesi ≤36W
PoE Standardı
IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Pin Ataması
PoE: 1, 2, 4, 5(V+), 3, 6, 7, 8(V-)
Verim
Anahtarlama Kapasitesi
1,2 Gb/sn
Paket Yönlendirme Hızı
0.89 Mp/sn
MAC Tablo Boyutu
2 bin
Jumbo çerçeve
2048 bayt
İletişim Standardı
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X
Verim
ESD
Hava tahliyesi: 8kV
Temas tahliyesi: 6kV
Yıldırım geçirmez
Ortak mod: 6kV
Diferansiyel mod: 4kV
Net ağırlığı
0,56 kg (1,23 lb)
Brüt ağırlık
1,11 kg (2,15 lb)
Ürün Ölçüleri
(G×U×Y)
194,0 mm × 108,1 mm × 35,0 mm (7,64" × 4,26" × 1,38")
Ambalaj Boyutları
(G × U × Y)
Ambalaj kutusu: 303 mm × 262 mm × 72 mm (11,92" ×10,31" × 2,83")
Koruyucu kutu: 549 mm × 325 mm × 397 mm (21,61" ×12,80" × 15,63")
Paket
Tek pakette 10 cihaz
Sertifikalar
CE: EN60950;
FCC
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
DAHUA PFS3006-4ET-36 4 PORT POE 10/100 2FE UPLINK 36W YONETILEMEZ SWITCH Dahua PFS3006-4ET-36 4 port PoE switch fiyatlarını karşılaştırın. 36 W PoE, unmanaged kolay kurulum ve hızlı Ethernet ile ağ çözümlerinizi güçlendirin! b2_19479