RUIJIE REYEE RG-ES110F-P 8 PORT 10/100 8 PORT POE 2 PORT FAST ETHERNET UPLINK 110W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH
KdvDahil
başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
b2_22604
Barkod Kodu
Fiyat
Toplu Satın Al
Değerli Müşterimiz ;
Koli  Bazlı ve Toptan Olarak Almak İstediğiniz Ürünlere Bu Ekrandan Özel Teklif Alabilirsiniz.
Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda Satın Alma Uzmanlarımız Size Özel Fiyat Teklifi Verecektir.
Ürünü Paylaş :
Aynı GünKargo
ÜcretsizKargo
RUIJIE REYEE RG-ES110F-P 8 PORT
10/100 8 PORT POE 2 PORT FAST ETHERNET UPLINK 110W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH
Port Sayısı 8 Port
Veri Transfer Hızı 10/100
SFP Port Yok
Yönetim Yönetilemez
Rackmount Yok
Uplink Port 2 PORT UPLINK
Brand Reyee
Interface 8 RJ45 ports (2 Uplink + 8 Downlink)
Port speed 8 ports RJ45 10/100Mbps + 2 Uplink 10/100Mbps
PoE characteristics 8 Ports 802.3af/at PoE+ Up to 30W per port
Total PoE power of 110W
Functions Port Isolation, Poe Watchdog, Extended Poe,
Bandwidth 2 Gbps
Packet Forwarding Rate 1, 48 Mbps
MAC Table 8K
Supported Technologies Auto-Negotiation / Auto MDI/MDIX mode
Surge protection 4 kV
Power 100~240vAC 3.0A
Maximum Consumption < 110W
Operating temperature 0º C ~ 45º C
Dimensions 166 x 132,6 x 43 mm
Weight 1,22Kg (with package)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RUIJIE REYEE RG-ES110F-P 8 PORT 10/100 8 PORT POE 2 PORT FAST ETHERNET UPLINK 110W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH Ruijie Reyee RG-ES110F-P 8 port PoE switch fiyatlarını ve kampanyalarını karşılaştırın. Uygun fiyatlı gigabit PoE ağ switch çözümlerini keşfedin! b2_22604