RUIJIE REYEE RG-NIS-PA240-48 ENDÜSTRİYEL SWITCH GUÇ KAYNAĞI
KdvDahil
başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
b2_22751
Barkod Kodu
Fiyat
Toplu Satın Al
Değerli Müşterimiz ;
Koli  Bazlı ve Toptan Olarak Almak İstediğiniz Ürünlere Bu Ekrandan Özel Teklif Alabilirsiniz.
Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda Satın Alma Uzmanlarımız Size Özel Fiyat Teklifi Verecektir.
Ürünü Paylaş :
Aynı GünKargo
ÜcretsizKargo
RUIJIE REYEE RG-NIS-PA240-48 ENDÜSTRİYEL SWiTCH GÜÇ KAYNAĞI
  • Universal 85- 264VAC or 120- 370VDC lnput voltage
  • Accepts AC or DC input (dualuse of same terminal)
  • Built-in active PFC function
  • 150% peak load output for 3 seconds
  • Output short circuit , over-current , over-voltage,over-temperature protection
  • safety according to lEC/UL/BS EN 62368
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RUIJIE REYEE RG-NIS-PA240-48 ENDÜSTRİYEL SWITCH GUÇ KAYNAĞI Ruijie RG-NIS-PA240-48 endüstriyel switch güç kaynağı fiyatlarını karşılaştırın. 240 W DC çıkış, 48 V stabil enerji ve avantajlı kampanyaları keşfedin! b2_22751